کار و خدمات کشاورزی جنوب
ایران, بندرعباس , گلشهر , پشت میوه فروشی بعثت
شنبه - جمعه: 08:00 - 21:00

شرکت خدمات کشاورزی کارسا

درباره ما

توسعه کشاورزی یک فرآیند پیچیده در طول زمان است. توسعه این بخش از این جهت پیچیده است که مستلزم اعمال تحولات و تغییرات مطلوب در ابعاد فنی و تکنولوژیکی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است. بعلاوه با توجه به نابرابری‌های فرهنگی و جغرافیایی، اقتصادی، اجتماعی و فنی هرگز یک فرمول خاص برای توسعه کشاورزی در تمام مناطق جهان وجود ندارد.
از میان عوامل و عناصر تاثیر گذار در تحقق توسعه کشاورزی پایدار می توان به توسعه منابع انسانی، تولید و انتقال فناوری‌های مناسب، سرمایه گذاری و تخصیص اعتبارات، بهره برداری از منابع زیربنایی بر اساس شاخصهای زیست محیطی، عرضه نهاده‌ها و خدمات‌رسانی مناسب، بازاریابی و رقابت پذیری، حمایت و سیاستگذاری مناسب، خصوصی سازی، توجه به سازمانهای غیردولتی و صنفی، ایجاد و اصلاح نظامهای حقوقی و قانونی، و وجود نظام فنی و مهندسی کشاورزی در بخش اشاره نمود.
برای تحقق این اهداف سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مجوز موسسه هایی تحت عنوان "مراکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی غیر دولتی" را صادر نمود که بر این اساس پایه گذاری شده اند. مرکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی غیر دولتی کارسا نیز از جمله این مراکز است که از سال 1399 فعالیت خود را در استان هرمزگان آغاز نموده است.
از جمله اهداف این مجموعه توسعه کشاورزی پایدار، سازماندهی خدمات مهندسی در رشته‌های مختلف بخش کشاورزی، ایجاد اشتغال پایدار برای فارغ التحصیلان رشته های مرتبط با حوزه کشاورزی، ارتقای سطح دانش و گسترش فناوری‌های نوین ، سهولت در برنامه ریزی، نظارت و کنترل پروژه‌ها و طرحهای ، راه اندازی کسب و کارهای جدید مطابق با استانداردهای فنی و علمی، سهولت و شفافیت در ارایه اعتبارات و سرمایه گذاری‌ها، جلوگیری از اظهارنظرهای غیرکارشناسی، ارتقای کیفیت و سلامت تولیدات خام و یا فرآوری شده و ارتقای منزلت مهندسان کشاورزی در استان هرمزگان می باشد.

کارسا در زمینه های زیر فعالیت داشته و خدمات ارائه می نماید:

  •  بازرگانی و تامین نهاده های بخش کشاورزی، دامی و شیلاتی
  • آموزش و توانمندسازی بهره برداران حوزه های کشاورزی، شیلات و دام و طیور
  • مشاوره، طراحی و اجرایی پروژه های کشاورزی، دام و طیور، شیلاتی، فضای سبز شهری، خانگی و اداری
  • تشریفات مراحل اداری صدور مجوز و پروانه واحدهای تولیدی و خدماتی بخش کشاورزی
  • مشاوره، طراحی و اجرایی پروژه های کشاورزی
  • مشاوره، طراحی و اجرایی پروژه های دام و طیور
  • مشاوره، طراحی و اجرایی پروژه های شیلاتی
  • تهیه طرح های توجیهی و امکان سنجی و...
  • تامین تجهیزات مکانیزاسیون کشاورزی
  • جیره نویسی دام و طیور و آبزیان بصورت تخصصی

همکاران کارسا

 

محمدرضا

مالک لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.
placeholder_360x240

میلاد حسنی

طراح منظره لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

placeholder_360x240

محسن زیادی

نقاش

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

placeholder_360x240

میلاد رضایی

باغبان لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.
placeholder_360x240

میثم

باغبان لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.