کار و خدمات کشاورزی جنوب
ایران, بندرعباس , گلشهر , پشت میوه فروشی بعثت
شنبه - جمعه: 08:00 - 21:00

سبد کامل و متنوع محصولات حفاظت گیاهان و تغذیه با مبنای تعهد به کشاورزان و همکاران و توسعه کشاورزی پایدار و حفظ محیط زیست و ارتقای سلامت و کیفیت زندگی از اهداف ما می باشد
کارسا با داشتن تیم حرفه ای از کارشناسان بخش کشاورزی در زمینه نهاده های کشاورزی و دامی و همچنین تجهیزات و ادوات و با هدف اصلی فراهم نمودن محصولاتی با بهترین کیفیت و بالاترین عملکرد و با رویکرد حفظ منابع طبیعی و محیط زیست فعالیت می کند .
با توجه به وجود منابع آبی محدود در کشورمان نیاز به دستیابی بهترین عملکرد در واحد سطح اهمیتی روز افزون دارد ، لذا استفاده از بهترین نهاده ها و تجهیزات کشاورزی لازمه اصلی در جهت رسیدن به این هدف می باشد. وظیفه ما شناسایی مناسب ترین محصولات با توجه به تنوع اقلیم و شرایط آب و هوایی در نقاط مختلف کشورمان و بکارگیری سیستم های به روز مدیریت فروش جهت توزیع محصولات از تولید کننده به مصرف کننده نهایی می باشد.
کارسا با تکیه بر دانش روز کشاورزی و ارتباط با شبکه گسترده شرکت های بین المللی در زمینه نهاده های کشاورزی فعال می باشد
کارسا با در نظر گرفتن وضعیت اقلیمی در جنوب ایران و نیاز منطقه اقدام به ارائه بذرهای اصلاح شده از معتبرترین شرکتهای دنیا کرده است.همچنین کارسا از نخستین فعالان بخش نهاده ها می باشد که به صورت تخصصی اقدام به ارائه کود های بهینه شده از معتبرترین شرکت های دنیا و ایران کرده است.
ابزار باکیفیت در واقع گنجینه‌ یک کشاورز ، دامدار و آبزی پرور محسوب می شود. کیفیت لوازم و تجهیزات، کمک موثری به بهبود کیفیت محصولات کشاورزی و حفظ سلامت محصول می کند. مهم‌تر از آن اینکه نقش مهمی در سرعت بخشیدن به پروسه کار دارد.
با پیشرفت تکنولوژی ، ادوات دستی جای خود را به تجهیزات و ماشین های مدرن داده اند . اینجاست که مسئله دقت در خرید ابزار باکیفیت اهمیت بیشتری نیز پیدا می کند. زیرا استفاده از لوازم دست دوم و ارزان قیمت به معنای صرف هزینه مجدد در آینده نزدیک برای خرید این تجهیزات است. لوازم بی کیفیت مسلماً طول عمر بالایی نخواهند داشت و خیلی زود به تعمیر نیاز پیدا کرده و یا از کار می افتند.
بخش فروش کارسا با شبكه گسترده در منطقه جنوب کشور و توزيع در قطب هاي كشاورزي كليه محصولات خود را در زمان مناسب و در اسرع وقت با قيمت مناسب در اختيار كشاورزان محترم قرار مي دهد.