لوگو دمباز

تاریخچه

 خرما بن جنوب

بعد از گذشت دوسال ، اولین محصول قند مایع خرما در جهان در آبان ماه 1381 تولید گردید و در دی ماه 1382 شرکت به ظرفیت تولید اسمی رسید و محصول با کیفیت مطلوب به بازار عرضه شد.از آنجا که یکی از اهداف این شرکت بر توسعه و ایجاد تنوع بیشتر محصول می باشد، با تحقیق و تلاشی بی وقفه گروه R&D شرکت، محصولات جدید عسل خرما، کرم خرما (شکلات صبحانه خرما)، خمیر خرما، شیره خرما، شهر خرما، عسل خرما، سس خرما، شیرعسل خرما، سرکه خرما، ترشی تولید و به بازار عرضه شده است.

شرکت خرما بن جنوب (سهامی خاص) به شماره ثبت 3676 در سال 1378 در شهرستان بندرعباس تاسیس گردید. شرکت در ابتدا با یک خط کامل بسته بندی خرما، شامل ضدعفونی، شستشو و خشک کن فعالیت خود را شروع نمود.شش ماه از فعالیت شرکت گذشته بود که با توجه شناخت و آگاهی مدیریت شرکت در زمینه خرما، مطالعه و تحقیق در مورد پروژه تولید قند مایع خرما توسط کارشناسان شرکت آغاز گردید سپس از کشورهای اروپایی ماشین آلات خریداری و نصب گردید.

هدف

 خرما بن جنوب

شناساندن میوه خرما به جامعه و نهادینه کردن مصرف میوه خرما به صورت محصولات فرآوری شده خرمایی می‌باشد و همواره دمباز در تلاش خواهد بود تا با کمک خدای بزرگ محصولات جدید برای هر گروه سنی فرمول سازی و تولید نمایند.

بسکاتی با شیره دمباز
شهد خرما دمباز